O nas

Bytový textil v HOGAR

Bytový textil v HOGAR

E-shop HOGAR ponúka široký sortiment bytového textilu, ako sú: prehozy, posteľné návliečky, posteľné obliečky, posteľné prestieradládeky, uteráky a osušky, kuchynské utierkypyžamá, župany aj papuče. Všetok tovar je z najkvalitnejších materiálov ako 100% bavlna, 100% satén, bambus alebo ich kombinácie. Náš tovar nie je určený výhradne len pre domácnosti, ale tiež pre reštaurácie, penzióny, hotely a iné zaradenia. V ponuke máme aj exkluzívne posteľné návliečky, napríklad návliečky s kameňmi od Swarovského.

Hitom posledných rokov sú jersey posteľné návliečky a jersey prestieradlá, ktoré sú nielen mäkké na dotyk, ale tiež sa nekrčia a sú mierne roztiažne a elastické.

Deti sa určíte potešia populárnym vzorom svojich televíznych hrdinov alebo obľúbených športových klubov na licenčnej posteľnej bielizni, prípadne na uterákoch alebo pončách. Určíte tým urobíte svojim ratolestiam veľkú radosť a za odmenu ich už nebudete musieť naháňať večer do postele.

Okrem toho ponúkame aj darčekové balenia uterákov, ktoré potešia každého oslávenca. Dostupné sú v najrôznejších farbách a veľkostiach.

U nás si určíte vyberie úplné každý ! Sortiment je moderný, štýlový a cenovo dostupný pre každého.

Počas roka realizujeme viacero zliav a akcii. Doprava je pri nákupe nad 60 Euro samozrejme ZDARMA.

HOGAR team praje prijemné nákupy.

DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma

pri nákupe nad 60 EUR
Platí pre SR

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info